Hlavní projektant distribučních sítí

Pro společnost HG elektro spol. s r.o. – člena holdingové skupiny Hrdlička Group spol. s r.o. hledáme posilu do projekčního týmu s perspektivou vedoucí/řídící funkce.

Pro více informací scrollujte

Společnost nyní disponuje zázemím v Plzni, Klatovech a Praze, ale pro zkušeného projektanta nabízíme také možnost práce na pobočce společnosti Hrdlička s.r.o. (Brno, Cheb, Česká Lípa, Most, Pardubice, Písek, Příbram, Rakovník, Strakonice, Tetín, Ždár nad Sázavou).

Společnost se zabývá především projekcí venkovních a kabelových silnoproudých rozvodů pro distributory elektrické energie i pro průmyslové aplikace, veřejného osvětlení, optických telekomunikačních sítí, postupně i aplikacemi a službami v oblasti Smart City.

Pracovní náplň:

  • samostatné dílčí i komplexní práce na projekčních zakázkách NN, VN a trafostanic NN/VN pro energetické společnosti i průmyslové odběratele a veřejné osvětlení pro provozovatele VO
  • projektové řešení technické části projektové dokumentace, tvorba rozpočtu
  • projednání projektu s účastníky řízení (objednatel, dotčené orgány státní správy, správci sítí, majitelé pozemků) až po zajištění povolení stavebního úřadu
  • vedení týmu projektantů

Ideální kandidát by měl mít:

  • VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • zkoušky dle vyhl. 50/78 Sb. + autorizace v oboru Technologická zařízení staveb výhodou
  • praxe v oboru rozvodných sítí je výhodou, ne však podmínkou
  • zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B

Samozřejmě pokud bude nějaký předpoklad scházet, můžeme společně pracovat na jeho dosažení.

Co můžeme nabídnout:

  • možnost posunu v kariéře do řídící funkce v prosperující společnosti
  • práci na zajímavých projektech pro přední energetické společnosti
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení a další nepeněžní benefity
  • možnost realizace vlastních nápadů a postupů
  • skvělý tým spolupracovníků
  • flexibilní pracovní dobu s možností práce na výše uvedených pobočkách i z domova
  • vlastní organizace náplně práce
  • dovolená 5 týdnů

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou (po 1. roce)
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, příp. práce na živnostenský list/IČO

Benefity: bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy a školení, možnost práce z domova, firemní akce.

Možnost nástupu: dle dohody

Kontakt

Pokud vás zaujala, kontaktujte mě.

Jsme mladá firmy, která staví na bohatých zkušenostech a know-how našich zaměstnanců. Kanceláře máme v Plzni, Klatovech a Praze, ale působíme po celé ČR.

Ing. Alena Sýkorová

Zavolejte mi na +420 776 602 209, nebo napište na alena.sykorova@hgelektro.cz

Jsme součástí silné skupiny Hrdlička Holding.

Realizujeme projekty pro významné distribuční společnosti.

Pracujeme s velkou mírou volnosti, ale i odpovědnosti.

Rozvíjíme pravidelně svůj osobní i kariérní potenciál.